PL   |   EN

Schody dywanowe

Z boku przypominają dywan spływający po niewidocznych stopniach. Schody zwane dywanowymi to konstrukcja samonośna, którą od typowych schodów ażurowych odróżnia brak belek lub płyty nośnej.

Schody we współczesnych domach nie są już tylko drogą prowadzącą na wyższą kondygnację, często ukrytą w klatce schodowej. Miejscem dla nich jest bowiem otwarta przestrzeń holu albo salonu. Nic więc dziwnego, że traktujemy je również jako element wystroju wnętrza.

Schody dywanowe są propozycją dla zwolenników zasady "mniej znaczy więcej". Decydując się na nie, rezygnujemy z bogactwa kształtów na rzecz efektownego minimalizmu formy i urody materiału. Dlatego też ich wykonanie wymaga bardzo dużych umiejętności konstruktorskich i stolarskich, gdyż względna prostota owych schodów sprawia, że w równym stopniu przyciąga uwagę atrakcyjność formy, jak i kunszt wykonawcy.

To bezpieczne schody do nowoczesnych wnętrz.
Jest to typ schodów samonośnych, które same w sobie stanowią konstrukcję nośną. Muszą być one masywne tak by schody uzyskały odopwiednią sztywność.
Do tego typu schodów preferowane są balustrady szklane ze stali nierdzewnej lub również z drewna.
Schody dywanowe mogą być równierz obkładką na beron jeśli mamy już wykonane schody betonowe również dobrze to wygłąda.

Z pewnością jeśli oglądają  Państwo tego rodzaju schody to macie już koncepcję własnego wymażonego domu w którym brakuje własnie tego rodzaju schodów.

Wychodzimy Państwu naprzeciw z ofertą wystarczy tylko zamówić rozmowę jeśli są jakieś pytania?,  to nic nie kosztuje.   
RELAIZACJE

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu